Будући прваци гости наше школе ПДФ Штампа Ел. пошта

У школи је у суботу, 25. марта 2017. године, сада већ традиционално, одржано дружење са будућим првацима и њиховим родитељима под називом „Школа по мери првака“. Дружење је реализовано кроз пет радионица које су припремили учитељи и Стручна већа за енглески језик, природне науке и физичко васпитање.

Још фотографија погледајте овде.
Деца су уживала у презентованим садржајима, играли су, певали, решавали задатке, гледали скеч о поласку у школу, учили делове тела и боје на енглеском и посматрали експерименте из физике и биологије.

После завршеног обиласка, деца и родитељи су се послужили у школској кухињи и наставили дружење у сали за физичко васпитање, где су их наставници провели кроз полигоне спретности.

На основу утисака родитеља и деце, дружење је било одлична прилика да се деца упознају са школом, учитељима и амбијентом,  да се  ослободе страха од поласка у школу и да са радошћу очекују 01. септембар 2017. године.