НЕГУЈМО СРПСКИ ЈЕЗИК ПДФ Штампа Ел. пошта
У среду, 24. 05. 2017. године наша школа је обележила Дан Светих Ћирила и Методија - Дан словенске писмености.
У свечаном програму ученици су казивали текстове о значају језика за чување идентитета, а учествовао је и хор школе.
На крају програма уручене су награде победницима Литерарног конкурса.
Тога дана отворена је изложба Негујмо српски језик, која се може посетити до краја школске године, па позивамо  ученике другиш школа да са својим наставницима то учине.
"Дани Вука Караџића" се настављају стручним скупомн "Вукова реформа из угла језика, књижевности и теологије". Заинтересовани наставници, стручни сарадници и директори школа могу се пријавити на имејл  Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели . Стручни скуп је планиран за четвртак, 29. јун 2017. године у Регионалном центру за стручно усавршавање у Чачку.