Запажени резултати наших ученика на протеклим такмичењима ПДФ Штампа Ел. пошта
У претходном периоду су одржана општинска такмичења из српског језика - књижевна олимпијда, хемије, историје, физике и географије као и окружно такмичење из страних језика. Ученици наше школе су постигли запажене резултате. 

Српски језик - књижевна олимпијада:
  1. Анка Араповић VII1  - II место
  2. Данијела Стевовић VII1 - II место
  3. Јелена Кнежевић VII4 -  III место
  4. Јана Савић VIII2 - II место
  5. Кристина Давидовић VIII2 - III место
  6. Ема Чутовић VIII5 - III место
Из хемије:
  1. Кристина Иконић VII5 - I место
  2. Бобан Милинковић VII2 - II место
  3. Лара Лакушић VII4 - II место
  4. Алекса Букара VII3 - II место
  5. Никола Вучићевић VII5 - II место
  6. Андрија Каличанин VII4 - похвала
  7. Мина Негојевић VIII2 - III место
  8. Марија Луковић VIII2 - похвала
Из историје:
  1. Лука Ђуровић V2 - III место
  2. Алекса Алемпијевић V2 - III место
  3. Михаило Јовановић V2 - III место
  4. Петар Поледица VI2 - II место
  5. Михаило Павловић VI2 - II место
  6. Средо Пејовић VI2 - III место
  7. Вељко Стевановић VII2 - II место
  8. Милош Радосављевић VII5 - II место
  9. Душан Маричић VII4 - III место
  10. Миљан Бошковић VII4 - III место
  11. Ивона Јездимировић VIII2 - II место
  12. Алекса Радовановић VIII2 - III место
  13. Анђела Баловић VIII2 - III место
Из Географије:
  1. Андрија Коларевић VII4 - II место
  2. Милош Радосављевић VII5 - II место
  3. Павле Секулић VII1 - II место
  4. Лазар Јовановић VII2 - II место
  5. Миломир Недељковић VII1 - II место
  6. Петар Петров VII4 - II место
  7. Николина Поледица VII3 - IIместо
  8. Анђела Јелић VIII2 - III место
Из физике:
  1. Андреја Радојичић VI5 - I место
  2. Огњен Поповић VI5 - II место
  3. Михаило Павловић VI2 - II место
  4. Лазар Вучетић VI3 - II место
  5. Матија Глишовић VI3 - II место
  6. Жељко Зекавичић VI1 - II место
  7. Михаило Матијевић VI2 - II место
  8. Јана Малетић VI2 - III  место
  9. Илија Танасијевић VI1 - III место
  10. Павле Стојановић VI1 - III место
  11. Теа Бојовић VI5 - похвала
  12. Јован Илић VI3 - похвала
  13. Никола Вучићевић VII5 - I место
  14. Алекса Букара VII3 - II место
  15. Данијела Стевовић VII1 - III место
  16. Кристина Иконић VII5 - III место
  17. Бобан Милинковић VII2 - III место
  18. Ђорђе Петровић VII3 - III место
  19. Тијана Ђорђевић VII1 - III место
  20. Марија Луковић VIII2 - II место
  21. Ивона Јездимировић VIII2 - III место
  22. Милош Никетић VIII2 - похвала
У суботу, 12. 03. 2016. године у ОШ "Ратко Митровић"  одржано  је окружно такмичење из страних јззика. Из наше школе су се такмичила три ученика и Петар Петровић VIII1 - је заузео III место и пласирао се на Републичко такмичење.
Честитамо свим ученицима и њиховим наставницима на постигнутим успесима са жељом да на наредним такмичењима постигну још боље резултате.



 
 

Анкета

Коју средњу школу желиш да упишеш?
 

Посетиоци

Имамо 18 гостију на мрежи

ЈАВНЕ НАБАВКЕ

Template